Žraloci a Ďasové – starší žákyně Áďa + juniorky Laura, Klára, Jolča a Kačka

informacerozpis tréninkůzávodytrenérky

PÁTEK 20. dubna 2018 trénink před MČR
sraz: 16:30 hod. ve vestibulu Akvacentra
konec: 19:30 hod.


ZÁVODY – MČR MŽ + JUN – 21. – 22. dubna 2018 – Brno – doprava tam v sobotu i zpět v neděli společně vlakem.
Ubytování zajištěno v Bobycentru. Cena: 800 Kč nocleh + doprava 400 Kč


NEDĚLE 22. dubna 2018 – volno – trénink kvůli MČR zrušen!


ÚTERÝ 24. dubna 2018 – volno pro Jol, Kat a Lau.
Klá + Áďa trénink dle běžného rozpisu!!!


ZÁVODY – SOBOTA 12. KVĚTNA 2018 – v Pardubicích cca od 8 do 15 hod.- počítá se s účastí všech mladších, starších žákyň i juniorek. Předplavkyně, pomoc s chodem soutěže.


DLOUHÉ NEDĚLE 20. května

sraz: 6:50, konec v 17:00
s sebou: 100 Kč na oběd, dostatek pití, 2x svačinu (ovoce, musli tyčky, rohlík šunka apod.), 2x plavky


PŘÍSPĚVKY na 2. pololetí školního roku 2017/2018 – Prosíme do 12. února 2018 o úhradu částky na č. účtu 1202967329/0800  žraloci 4500kč   – na příkaz uveďte jméno dítěte a synchro

Úterý

sraz    16:45 před Akvacentrem PCE
17:00 – 18:00 cvičení – posilovna v Akvacentru
18:00 – 20:00 voda – konec Jol+Kat+Ada C.
do 21:00 dle domluvy

 

Středa

sraz 15:50 před Sokolem PCE
16:00 – 17:00  gymnastika
17:30 – 19:45 voda

 

Pátek

sraz 15:20 před Sokolem PCE
15:30 – 16:30 balet
17:00 – 18:00  cvičení
18:00 – 20:00  voda

 

Neděle

sraz 6:50 před Akvacentrem PCE
7:00 – 10:00 voda
10:15 – 11:00 cvičení

7. 4. 2018 Memoriál Hany Cinkové– Praha – Hloubětín
 – F, týmy +  – F, sóla, dua, mix dua, týmy
21. – 22. 4. 2018 Mistrovství ČR juniorky a mladší žákyně – Brno

5. – 6. 5. 2018 Mistrovství ČR seniorky a starší žákyně – Olomouc
12. 5. 2018 Perníkové srdce – Pardubice
Žákyně A, B – F
27. 5. 2018 Synchro Plzeň – Plzeň
 – F, týmy +  – F, sóla, dua, týmy + JUN – F, sóla, dua, týmy
2. 6. 2018
Letní pohár města Olomouce, MČR Masters – Olomouc
 – dua, mix dua, týmy +  – dua, mix dua
15 let a mladší – kombinované sestavy
15 let a starší – kombinované sestavy
13 let a starší – akrobatické sestavy

synchro: Hamaričová Adéla, Holubová Kateřina, Tušlová Iva, Netolická Iva, Šimáková Adéla
baletka: Mori Petra
gymnastka: Khrabrová Maaria

Komentáře jsou vypnuty.