VÝSLEDKY

Výsledky – Perníkové srdce 2015

Žákyně A Figury celkem – ŽA Kategorie 1 – ŽA Kategorie 2 – ŽA Kategorie 3 – ŽA   Žákyně B Figury celkem – ŽB Kategorie 1 – ŽB Kategorie 2 – ŽB Kategorie 3 – ŽB Kategorie 4 – ŽB

Výsledky – Pražská akvabelka 2015

Plavaní celkové Plavani_Kategorie_1 Plavani_Kategorie_2 Plavani_Kategorie_3 Plavani_Kategorie_4 Pražská Akvabela celkově Pražská Akvabela_Kategorie_1 Pražská Akvabela_Kategorie_2 Pražská Akvabela_Kategorie_3 Pražská Akvabela_Kategorie_4 Synchro_kategorie_1 Synchro_kategorie_2 Synchro_kategorie_3 Synchro_kategorie_4 Telocvicna_Kategorie_1 Telocvicna_Kategorie_2 Telocvicna_Kategorie_3 Telocvicna_Kategorie_4

Výsledky – Memoriál Hany Cinkové 2015

Mladší žákyně: Figury Celkové Figury Detailní Ballet Leg Single Figury Detailní Barracuda Figury Detailní Swordfish Straight Figury Detailní Tower Figury Detailní Týmy Celkové 150% Týmy Celkové 200% Týmy po PF Týmy Sestava   Starší žákyně: Dua Celkové 150% Dua Celkové 200% Dua po PF Dua Sestava Figury Celkové Figury Detail Ariana Figury Detail Barracuda Figury …

Výsledky – Memoriál Hany Cinkové 2015 Pokračovat ve čtení »

Výsledky – Synchro Plzeň 2014

Mladší žákyně Figury detailně Figury souhrnně Ballet Leg Single Barracuda Kip Walkover Front Týmy po pov. figurách Týmy po volné sestavě Týmy celkově   Starší žákyně  Figury detailně Figury souhrnně Ariana Barracuda Spinning 360º Porpoise Spin Up 180º Flamingo Bent Knee Sóla po pov. figurách Sóla po volné sestavě Sóla celkově Dua po pov. figurách …

Výsledky – Synchro Plzeň 2014 Pokračovat ve čtení »

Výsledky – Mistrovství ČR 2014 – starší žákyně

Figury detailně Figury souhrnně Ariana  Barracuda Spinning 360º Porpoise Spin Up 180º Flamingo Bent Knee Sóla po pov. figurách Sóla po volné sestavě Sóla celkem Dua po pov. figurách Dua po volné sestavě Dua celkem Týmy po pov. figurách Týmy po volné sestavě Týmy celkem Kombinované sestavy detailně

Výsledky – Memoriál Hany Cinkové 2014

Mladší žákyně Povinné figury: 4. Nováková Laura 75. Kočárníková Klára 103. Katzerová Barbora 106. Cimburková Adéla   Týmy: 1. Nováková Laura + Sk Neptun   Starší žákyně Povinné figury: 3. Semencová Jolana 15. Šimáková Kateřina 36. Riegerová Zuzana 79. Šimáková Adéla   Sólo: 1. Semencová Jolana 7. Šimáková Kateřina 9. Riegerová Zuzana   Páry: 3. …

Výsledky – Memoriál Hany Cinkové 2014 Pokračovat ve čtení »