VÝSLEDKY

Memoriál Hany Cinkové 2009, Praha

[singlepic id=249 w=320 h=240 mode=web20 float=right] fotogalerie video MLADŠÍ ŽÁKYNĚ: mem_cinkove_09_ml_zak_pf mem_cinkove_09_ml_zak_pf_ball mem_cinkove_09_ml_zak_pf_barr mem_cinkove_09_ml_zak_pf_kip mem_cinkove_09_ml_zak_pf_sou mem_cinkove_09_ml_zak_pf_wal mem_cinkove_09_ml_zak_tsou mem_cinkove_09_ml_zak_tvol mem_cinkove_09_ml_zak_tym_pf STARŠÍ ŽÁKYNĚ: mem_cinkove_09_st_zak_dsou mem_cinkove_09_st_zak_duo_pf mem_cinkove_09_st_zak_dvol mem_cinkove_09_st_zak_pf mem_cinkove_09_st_zak_pf_cat mem_cinkove_09_st_zak_pf_fla mem_cinkove_09_st_zak_pf_kip mem_cinkove_09_st_zak_pf_s mem_cinkove_09_st_zak_pf_sou mem_cinkove_09_st_zak_sola_pf mem_cinkove_09_st_zak_sola_sou mem_cinkove_09_st_zak_sola_vol mem_cinkove_09_st_zak_tymy_pf mem_cinkove_09_st_zak_tymy_sou mem_cinkove_09_st_zak_tymy_vol

Táborský pohár 2008

Mladší žákyně tým povinné figury – celkem Žákyně A Žákyně A (celkem) – povinné figury Žákyně A 1998 a starší – povinné figury Žákyně A rok 1999 – povinné figury Žákyně A roky 2001 a 2002 – povinné figury Žákyně B žákyně B (celkem) – výsledková listina Žákyně B 1999 a starší – výsledková listina …

Táborský pohár 2008 Pokračovat ve čtení »

Karlovarská růže 2008

Výsledky Karlovarská růže 2008 – Starší žákyně povinné figury: povinné figury celkem, povinné figury detailně sóla: sóla celkem sóla detailně, dua: dua celkem dua detailně, týmy: týmy celkem týmy detailně, Výsledky Karlovarská růže 2008 – mladší žákyně povinné figury: povinné figury celkem, povinné figury detailně týmy: týmy celkem týmy detailně, [nggallery id=1]

Perníkové srdce, 2008

Výsledky – Perníkové srdce 10. 5. 2008, Pardubice Žákyně A ročník 2000, 2001 1.Kmoníčková Pavla 58,710 3. Semencová Jolana 53,488 4. Nevosádová Michaela 53,235 7. Šimáková Kateřina 44,395 16. Riegrová Zuzana 37,858 Žákyně A ročník 1999 1. Rudolfová Sonia 54,309 10. Sovová Kristýna 48,920 16. Rucká Veronika 43,309 17. Habartová Helena 42,870 21. Staňková Martina …

Perníkové srdce, 2008 Pokračovat ve čtení »

MČR v Synchronizovaném plavání (st. žák.) Pardubice 2008

povinné figury povinné figury celkem, povinné figury detailně sóla sóla po povinných figurách, sóla volné sestavy, sóla celkem dua dua po povinných figurách, dua volné sestavy, dua celkem týmy týmy po povinných figurách, týmy volné sestavy, týmy celkem komba komba celkem, komba detailně plakát MČR 2008

DELFINIK 2008, Bratislava

žákyňky 1. – SK Neptun Praha BÁRTOVÁ Kateřina- 55,450 3. SC PA Pardubice KMONÍČKOVÁ Pavla 55,005 12. SC PA Pardubice RUDOLFOVÁ Sonja 52,229 20. SC PA Pardubice SEMENCOVÁ Jolana 50,625 43 Delfin Synchro Team – Monor KOVÁCS Anett 46,248 Mladší žákyně 1. SK Neptun Praha MARTÍNKOVÁ Barbora 63,889 31,945 41. SC PA Pardubice KMONÍČKOVÁ Petra …

DELFINIK 2008, Bratislava Pokračovat ve čtení »