Pražská akvabelka 2022

2.4.2022 se naše děvčata zúčastnila závodu pořádaného klubem Neptun Praha – Pražská akvabelka

Jde o pěkný závod všestrannosti, kde se bojuje v několika disciplínách: povinné prvky, plavání na 50 m volný způsob a překážková dráha v tělocvičně. Pořadatelé vyhlašovali jak celkový výsledek, tak jednotlivé disciplíny. Výsledky byly rozděleny podle věkových kategorií.

První se konal závod na 50 m volný způsob. Moc nás potěšilo, že většina děvčat vylepšila, nebo alespoň potvrdila časy zaplavané na tréningu. Ve svých kategoriích získala ocenění tato děvčata: Karolína Vaňková (2. místo), Rozárie Svobodová (3. místo), Laura Kubíčková (2. místo), Nikol Plšková (3. místo). Dále určitě za zmínku stojí výkon Anny Košťálové (4. místo) a Elen Adamírové (6.místo).

Jako druhé předvedla děvčata povinné prvky, které tvoří 50 % z celkového výsledku. Zde získala ocenění Rozárie Svobodová (1. místo), Anna Košťálová (2. místo), Nikol Plšková (3. místo). Na pěkných místech se dále umístila Elen Adamírová (4. místo), Šárka Tomášková (4. místo), Karolína Vaňková (5. místo).

Posledním závodem byl překážkový běh. I zde děvčata vybojovala pěkná umístění. Šárka Tomášková (1. místo), Rozárie Svobodová (3. místo), Elen Adamírová (4. místo), Karolína Vaňková (5. místo).

Nakonec byly vyhlášeny souhrnné výsledky (všechny disciplíny podle ročníku) žákyň A i žákyň B: Rozárie Svobodová (1. místo), Šárka Tomášková (2. místo), Karolína Vaňková (3. místo), Nikol Plšková (3. místo), Elen Adamírová (3.místo), Anna Košťálové (4. místo).

Děvčatům gratulujeme, rodičům děkujeme za podporu a pracujeme dál na plný plyn, v mladších žákyních to bude o mnoho náročnější.

Přejít nahoru